DomůOslovte spolu s námi nové zákazníky

Oslovte spolu s námi nové zákazníky

Potřebujete zvýšit prodej na vašem e-shopu, ale nevíte, kde být ještě vidět? Staňte se součástí největšího vyhledávacího portálu s bazény, vířivkami a další bazénovou technikou. Vyhledávač top-bazeny.cz patří mezi špičku na českém internetu, i díky unikátního produktového rádce. Co můžete získat touto spoluprací? Získáte nové zákazníky a návštěvníky vašeho e-shopu a posílíte značku firmy.

Patříte mezi prodejce s bazény, vířivkami, bazénovým příslušenství nebo plaveckými potřebami? Vyhledávací portál top-bazeny.cz se na tuto oblast specializuje a cíleně oslovuje zákazníky, kteří mají zájem o tyto produkty. Hlavní výhodou portálu top-bazeny.cz je jeho přehlednost a jednoduchost.


Jaký pro vás bude mít spolupráce přínos?


Úzká cílová skupina

Unikátnost vyhledávacího portálu top-bazeny.cz je v jeho specializaci. Zaměřuje se na bazény a bazénovou techniku. Na portálu se pohybují právě potencionální zákazníci, kteří uvažují o koupi tohoto sortimentu. Přidejte se a staňte se jejich první volbou.

Fungující marketing

Za výhodných cenových podmínek výrazně podpoříme váš prodej. Staňte se součástí produktového katalogu a plaťte pouze za přivedené zákazníky.

Podpora a posílení značky

Klíčem k úspěchu je dobře viditelná značka. Díky portfoliu našich služeb získáte výraznou podporu brandu, která povede k postupnému navýšení vašeho prodeje. Nestůjte v pozadí a ukažte se!


Lídři na českém trhu jsou u nás, připojte se

Prodej můžete navýšit okamžitě, neváhejte a odstartujte spolupráci!


Široká nabídka služeb na podporu vašeho businessu


Topování

Do produktového katalogu na vyhledávacím portálu top-bazeny.cz můžete zařadit neomezený počet produktů. Samozřejmostí je Vaše logo u každého z nich.

Příznaky a slevové kupony

Záplava podobných produktů a vy už pomalu ztrácíte naději, že budete v popředí výběru? Víme, jak na to! Ke každému produktu můžete přidat příznak, který jej dokonale odliší. Lidé rádi kupují věci v akci nebo zboží s dopravou zdarma.

Publikace článku

E-shopů, které prodávají podobné produkty, které máte i vy je celá řada. Odlišit se od nich můžete svou odborností a obsahovým marketingem. Publikujte v našem magazínu články a získejte potencionální zákazníky na Vaši stranu. Zákazníci si často nevědí rady s výběrem nebo neví, jak dané zboží funguje a jaké má výhody. Vysvětlete jim to.


Zcela jednoduchý postup vše usnadní a zrychlí

1) Pošlete nám logo, XML feed a základní informace o vašem e-shopu.
2) Zpracujeme feed a rozřadíme produkty přehledně do kategorií.
3) Po 3 dnech budou vaše produkty viditelné na top-bazeny.cz a začnou se objevovat první zákazníci.
4) Posílíme propagaci vašich produktů za pomocí bannerů, topování, cílených kampaní, příznaků a obsahového marketingu.
5) Po 3 měsících spolupráce vám zašleme podrobný report s úspěšností spolupráce, tipy a radami.


Uvítáme vaše připomínky k obsahu stránky