Nafukovací bar do bazénu – ideální volba pro horké letní dny

Nafukovací bar
Nafukovací bar

Základní informace, úvod

Chcete se v bazénu cítit dokonale? Kdo by nechtěl. V horkých letních dnech vám při koupání možná chybí už jen láhev pořádně vychlazeného nápoje. Tento nápoj můžete mít, a to nemusíte ani vylézt z bazénu. Stačí, když si pořídíte do bazénu nafukovací bar. Nafukovací plovoucí bary jsou skvělým řešením, vše máte po ruce. Existují také uzavíratelné vodní bary, takže vychlazený nápoj vám vydrží déle studený. Pravidelný pitný režim je základem zdraví.

Použití a rozdělení nafukovacích barů do bazénů, včetně materiálů

Nafukovací vodní bar je na trhu vyráběný v řadě provedení. Najdete otevřené bary, uzavíratelné, menší, větší – zkrátka jaký vám zrovna přijde vhod. Vždy je třeba zvážit na co budete bar potřebovat a kolik místa v něm potřebujete.

Uzavíratelný nafukovací bar

Otevřený nafukovací bar

Dvojité nafukovací lehátko
Dvojité nafukovací lehátko

Do plovoucího baru můžete umístit nejen pití, ale i jídlo. Takže pokud chcete třeba zobat hroznové víno, pomeranče nebo cokoliv jiného, není problém. Pro tyto účely volte otevřený nafukovací bar s dostatečným prostorem, abyste se nemuseli bát převrhnutí.

Vedle nafukovacího baru se skvěle hodí nafukovací lehátko. Jen si představte tu pohodu – vy na lehátku a vedle vás plovoucí bar s vychlazenými nápoji. Lehátko mohou využít také děti a nemusí sloužit pouze k relaxaci, ale i zábavě.

Závěr a doporučení

Nafukovací bar do vody je skvělým řešením pro ty z vás, kteří chcete mít v bazénu vše po ruce. Není nad to si vytáhnout z tohoto baru pěkně vychlazené pivečko nebo minerálku a spokojeně relaxovat. Základní nafukovací vodní bary se pohybují již od 200,- Kč, takže jsou cenově velmi dostupné. Takovou vychytávku byste uvítali, co? Neváhejte a vyzkoušejte, jaký komfort můžete mít na své zahradě, ve svém bazénu.