Nafukovací skluzavka do bazénu

Nafukovací skluzavka
Nafukovací skluzavka

Základní informace o nafukovacích skluzavkách do bazénu, úvod

Přemýšleli jste, že uděláte svým dětem nebo vnukům na zahradě aquapark? Nic není nemožné. Pokud pořídíte k bazénu nafukovací skluzavku, uděláte dětem velkou radost. Nafukovací skluzavky jsou bezpečné a snadno se s nimi manipuluje. Letní radovánky tak mohou probíhat u vás na zahradě a vy si budete moct odpočinout. Mnohem lépe děti uhlídáte, a ještě ušetříte za vstupy.

Použití, výhody, typy nafukovacích skluzavek do bazénu

Je horký letní den, děti plavou ve vašem bazénu, ale stále je něco láká jít do aquaparku. Děti aquaparky milují především pro své atrakce. Potřebují se pořádně vyskákat, vydovádět, a to ve vašem bazénu stále nějak nejde. A tak vám nebude zbývat asi nic jiného, než je do aquaparku nebo na obdobnou vodní atrakci vzít. Možná znáte podobnou situaci.

Co kdyby, ale mohli děti zůstat u vás na zahradě, zůstat v bazénu, ale přesto si pořádně užít letní radovánky? Taková možnost tady je. Děti si budou užívat a vy si odpočinete na lehátku u vlastního domu či chaty.

Vše za vás vyřeší nafukovací vodní skluzavka do bazénu. Skluzavka pro děti do bazénu je ideálním řešením, jak jim dopřát radovánky, které si opravdu užijí.

Kde hledat výhody nafukovacích skluzavek do bazénu? Tak především je velmi snadné skluzavku přemístit, kam potřebujete. Postavíte ji velmi snadno, stačí ji nafouknout. Není tak moc těžká a lehce se s ní manipuluje.

Další výhodou těchto skluzavek je jejich bezpečnost. I kdyby se dítě bouchlo hlavou o skluzavku, nic se mu nestane. Pouze se odrazí. Nafukovací skluzavka je velmi bezpečná a nemá na sobě žádné nebezpečné tvrdé hrany. Můžete tak být při jejím využíváním v klidu.

Jak může takové nafukovací skluzavka vypadat? Podívejte se na video: intex 58849 nafukovací skluzavka do bazénu

Tento typ nafukovací skluzavky je poměrně velký. Na délku má téměř 3,5 metrů, na šířku má přes 2 metry a na výšku měří něco přes 1 metr. Skluzavka umožňuje napojení na hadici, což umožňuje zvýšit bezpečnost a rychlost klouzání. Tento typ skluzavky je vhodný pro děti od 6 let a unese až 80 kg.

Skluzavka je z materiálu, který vydrží a je bezpečný. Skluzavka má pevnou základnu a dobrou stabilitu. Nemusíte se bát, že by se s dětmi převrátila.

Tento typ nafukovací skluzavky je cenově velmi dobře dostupný. Cena se pohybuje do 2.000,- Kč. Dovolit si ji tak může prakticky každý. A dětem uděláte velkou radost.

Závěr a doporučení nafukovacích skluzavek do bazénu

Nafukovací bazénovou skluzavku můžeme doporučit všem majitelům bazénu, kam se chodí koupat děti. Skluzavka bude příjemným zpestřením vodních radovánek. Díky nafukovací skluzavce budete navíc mít jistotu, že se dítěti nic nestane. Nemá žádné tvrdé hrany.

Cenově jsou nafukovací skluzavky do bazény velmi dostupné. Cena se pohybuje už od 2.000,- Kč! Určitě byste za vstupy do aquaparků dali více. Tak proč neudělat dětem radost?